مشاهده خبر
برگزاری مسابقه حل مسئله تیمی درطبیعت

دومین مرحله از روز حل مسئله ی تیمی خانه ی ریاضیات شهرستان ملکان در سال تحصیلی 97-96 روز جمعه  21/2/97 به صورت گردش یک روزه با حضور دانش آموزان عزیز و علاقه مندان به آموزش ریاضیات از ملکان، لیلان، و برخی از روستاهای اطراف، در طبیعت  محل ییلاقی باباقاضی از روستاهای شهرستان ملکان برگزار گردید.

????این گردش علمی با حضور با شکوه و علاقه مندانه ی دانش آموزان و با اهدافی از قبیل؛ بهره مندی از طبیعت زیبا و پاک، ایجاد شادی و نشاط، جمع بندی سال تحصیلی 96-97، افزایش حس رفاقت و همدلی، آموزش نکات فوریتهای پزشکی، بازی و هیجان، مشارکت در حل مسائل ریاضیات، ایجاد تمرکز و خلاقیت و کنجکاوی، آموزش مستقل بودن، آموزش مهارت های فردی در زندگی، آموزش فعالیت های تیمی و گروهی و ... به شرح زیر برگزار گردید.

????صبح روز جمعه، بیست و یکم اردیبهشت 97، رأس ساعت 9 صبح در محل خانه ی ریاضیات، دانش آموزان همراه سرپرست ماشینها پس از حضور و غیاب، راهی محل اردو شدند و پس از طی مسیر و اسکان در محل و صرف صبحانه، آزمون تیمی در قالب تیم های سه نفره برگزار گردید. بعد از پایان آزمون،  بازی های گروهی پرتاب توپ در سبد و فوتبال و وسطی برگزار شد آموزش فوریتهای پزشکی برخورد با مصدوم و چگونگی عملکرد در شرایط اضطراری از جمله موارد مهم و قابل توجهی بود که توسط آقای محمد اسمعیلو از طرف شبکه ی بهداشت و درمان، برای دانش آموزان عزیز توضیح داده شد. بعد از صرف میوه و ناهار دوباره، بازی های طناب کشی گروهی انجام شد و در پایان به دانش آموزانی که در آزمون تیمی شرکت کرده بودند، توسط مدیر خانه ی ریاضیات  لوح تقدیر اعطا گردید و دانش آموزان همراه سرپرست ماشین راهی خانه  ی ریاضیات ملکان و لیلان شدند. در طی این مسیر در محل از بستنی سنتی روستای آروق نیز لذت بردند خدا را شاکریم که همگی به سلامت به آغوش خانواده هایشان برگشتند.


????????در پایان جای دارد از زحمات تمام همکاران و مربیان و مسئولین خانه ی ریاضیات، فرمانداری، هلال احمر، شبکه ی بهداشت و درمان، رانندگان عزیز، اولیای گرامی دانش آموزان، علی الخصوص دانش آموزان با فرهنگ و مؤدب و تمام بزرگواران و عزیزانی که یار و یاور خانه ی ریاضیات در برگزاری این گردش علمی- تفریحی پر شور و با هیجان بوده اند، کمال تشکر و سپاس را به جای آورده و امیدواریم شاهد موفقیت و سربلندی روز افزون دانش آموزان عزیز (سرمایه های زندگانی و کشور) و آبادانی شهرستان ملکان در تمام عرصه ها باشیم. انشاالله ...


دیدگاه ها
در مورد این خبر دیدگاهی وجود ندارد.
اضافه کردن دیدگاه
برای اضافه کردن دیدگاه لطفا در وبسایت عضو شوید . اگر عضو وبسایت هستید لطفا به سیستم وارد شوید .
  عضویت در وبسایت  
ورود به وبسایت
  • تعداد کل بازدید ها   : 52457
  • تعداد بازدید های امروز   : 22
  • تعداد کاربرها   : 389