مشاهده خبر
گزارش مراسم کلنگ زنی ساختمان خانه ریاضیات

کانال خانه ی ریاضیات شهرستان ملکان,  گزارش مراسم کلنگ زنی ساختمان مرکزی خانه ی ریاضیات شهرستان ملکان

 مراسم کلنگ زنی ساختمان مرکزی خانه ی ریاضیات شهرستان ملکان، با عنایات خداوند متعال روز سه شنبه 96/3/16  ساعت ۱۹ عصر با حضور جمعی از مسئولین و علاقه مندان به گسترش و تعالی علم ریاضیات برگزار شد. در این مراسم که با حضور مسئولین دلسوز و پرتلاش از جمله مهندس خانی فرماندار محترم، حجت الاسلام زمانی امام جمعه ی محترم ملکان، حجت الاسلام پروینی امام جمعه ی محترم لیلان، رئیس دفتر نماینده ی محترم مردم شریف شهرستان ملکان در مجلس شورای اسلامی، شهردار محترم، اعضای محترم شورای شهر (ملکان، لیلان و مبارک شهر)، مدیریت محترم اداره ی آموزش و پرورش و معاونین و کارشناسان محترم و مدیران محترم مدارس، رؤسا و مسئولین محترم دانشگاه ها و ادارات شهرستان، خیرین، پیشکسوتان و فرهنگیان و ریاضی دوستان، خبرنگاران و اعضای محترم خانه ی ریاضیات شهرستان (ملکان، لیلان، مبارک شهر و حومه) مردم شریف یار و یاور خانه ی ریاضیات (خانه ی تمام مردم و ریاضی دوستان) برگزار شد.

  پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله و سرود ملی، جناب آقای دکتر فیروز پاشایی، مدیر خانه ی ریاضیات شهرستان، ضمن عرض خیر مقدم به حضار، مطالبی در مورد اهداف بلند مدت خانه ی ریاضیات شهرستان، فعالیت های بلند مدت و میان مدت آن، حمایت مردم و مسئولان گرامی و نیز نقش خانه ی ریاضیات ارائه داده و از تمام حامیان و یاوران خانه ی ریاضیات تقدیر و تشکر نمودند.

    همچنین امام جمعه ی دلسوز حاج آقا زمانی نیز ضمن تقدیر از تلاش های مدیر و اعضای خانه ریاضیات شهرستان ملکان در سخنرانی خویش به مطالبی در مورد ریاضیات و خانه ی ریاضیات پرداختند.

  سپس با اعطای لوح سپاس، از اشخاصی که در زمینه ی تخصیص زمین و صدور مجوز ساختمان و نیز در زمینه  ی فعالیت های خانه ی ریاضیات حمایت ویژه ای داشته اند تقدیر به عمل آمد.

   در بخش پایانی مراسم که کلنگ زنی صورت گرفت، فرماندار مردمی جناب آقای مهندس خانی در جمع حضار به گستردگی  فعالیت های خانه ی ریاضیات شهرستان ملکان و احراز جایگاه ویژه و رشد و شکوفایی روز افزون آن اشاره و برای فعالان عرصه ی آموزش آرزوی موفقیت نمودند و حمایت همه جانبه ی مسئولان، خیرین و مردم از احداث ساختمان مرکزی خانه ی ریاضیات شهرستان را خواستار شدند.

   در نهایت نیز، کلنگ احداث ساختمان به دست استاد پیشکسوت ریاضیات، جناب آقای جعفر انتظاری و حاج آقا زمانی و دیگر مسئولان به زمین زده شد تا انشاالله درآینده ای نزدیک، با عنایات پروردگار متعال و حمایت خیرین و مسئولین خیرخواه و نیک اندیش و بزرگوار، شاهد احداث و افتتاح این مکان علمی- فرهنگی با هدف آبادانی و پیشرفت شهرستان و موفقیت و سربلندی فرزندان تلاشگر و با استعداد این منطقه باشیم.

لازم به توضیح است که خانه ی ریاضیات ملکان، دومین خانه ی ریاضیات استان بوده که هم اکنون با انجام فعالیت های متعدد و متنوع در سطح کشور جایگاه علمی شهرستان ملکان را ارتقا داده که این امر نیز با حمایت مردم شریف و مسئولین تلاشگر به ثمر رسیده است.

    در خاتمه بر خود وظیفه می دانیم تا مراتب سپاس و قدردانی را از خداوند متعال و مسئولین، خیرین و مردم علم دوست و فرهنگی که تا کنون یار و حامی خانه ی ریاضیات بوده اند و زحمات بسیاری نیز کشیده اند را به جای آورده و آرزو و تلاشمان در مسیر پیشرفت و آبادانی شهرستان ملکان و موفقیت و سربلندی فرزندانمان باشد.انشاالله..


دیدگاه ها
در مورد این خبر دیدگاهی وجود ندارد.
اضافه کردن دیدگاه
برای اضافه کردن دیدگاه لطفا در وبسایت عضو شوید . اگر عضو وبسایت هستید لطفا به سیستم وارد شوید .
  عضویت در وبسایت  
ورود به وبسایت
  • تعداد کل بازدید ها   : 52457
  • تعداد بازدید های امروز   : 22
  • تعداد کاربرها   : 389