مشاهده خبر
ثبت نام برای آلمپیادتا26آبان تمدیدشد
عکس خبر

هشتمين دوره مسابقات A-ليمپياد

30 آبان 1393

آخرين مهلت ثبت‌نام : 26 آبان 1393

لينک ثبت‌نام


برای هشتمین سال پیاپی خانه رياضيات اصفهان، با همکاری موسسه تحقیقاتی فرودنتال کشور هلند، مسابقه Aلیمپیاد را برگزار می‌نمايد. با همکاری تعدادی از خانه‌های ریاضیات کشور، دانش‌آموزان تعداد دیگری از شهرهای مختلف نیز در این مسابقه شرکت دارند. ثبت‌نام این عزیزان از طریق همین وب‌سایت، ولی هماهنگی‌ برای اجرای در شهر خودشان با هماهنگی خانه ریاضیات محل مربوطه برگزار خواهد شد.

 

قبل از ثبت نام توجه به نکات زیر ضروری است

 1. شرکت در اين مسابقه به صورت تیم‌های چهار نفره از دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم و یازدهم (اول، دوم و سوم دبیرستان دوره متوسطه دوم) رشته‌های مختلف میسر است. لذا دانش آموزان علاقه‌مند هرچه سریع‌تر ضمن تشکيل تيم خود جهت ثبت نام در مسابقه اقدام نمایند.
 2. در انتخاب هم تیمی‌های خود دقت داشته باشید، زیرا پس از پایان مهلت ثبت نام (26 آبان ماه)، امکان جایگزینی آن‌ها وجود ندارد.
 3. انجام ثبت‌نام برای هر تیم باید جداگانه انجام شود.
 4. مسابقه روز جمعه 30 آبان‌ماه 1393، از 8 تا 16 همراه با پذیرایی و ناهار برگزار می‌شود.
 5.  ثبت‌نام بسیار ساده انجام می‌شود. يك نفر از اعضای تیم به عنوان نماینده برای کل تیم ثبت نام می‌کند. این فرد بايد مشخصات كامل افراد ديگر (نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر، سال تولد ،كلاس، آدرس منزل، تلفن و نام مدرسه) را داشته باشد.
 6. در انتهای مراحل ثبت نام، باید پرداخت هزینه به صورت اینترنتی انجام شود. هزینه ثبت نام برای هر تیم هشتاد هزار تومان است. لذا فرد ثبت نام کننده باید امکان استفاده اینترنتی از یک کارت متصل به شبکه شتاب بانک‌های کشور را در اختیار داشته باشد و هزینه ثبت نام از این کارت کسر می‌گردد.
 7.  کد رهگیری ثبت نام را یادداشت نموده و از آن مراقبت کنید.
 8. دقت کنید که مراحل ثبت‌نام تیم برای شرکت در مسابقه، پس از انجام مرحله مربوط به پرداخت اینترنتی پایان می‌پذیرد و آن‌دسته از تیم‌هایی که این مرحله را تکمیل نکنند، ثبت نامشان لغو می‌شود.
 9. محل برگزاری مسابقه از طریق خانه ریاضیات هر شهر متعاقبا اعلام خواهد شد.
 10. در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام مراحل ثبت نام روزهای زوج از ساعت 4 تا 6 عصر با شماره تلفن 03136692013 داخلی 148 تماس حاصل نمایید.

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید

چنانچه مایل به تصحیح اطلاعات وارد نموده در سیستم ثبت نام هستید، اینجا را کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر درباره این مسابقه اینجا را کلیک کنید

دیدگاه ها
در مورد این خبر دیدگاهی وجود ندارد.
اضافه کردن دیدگاه
برای اضافه کردن دیدگاه لطفا در وبسایت عضو شوید . اگر عضو وبسایت هستید لطفا به سیستم وارد شوید .
  عضویت در وبسایت  
ورود به وبسایت
 • تعداد کل بازدید ها   : 56530
 • تعداد بازدید های امروز   : 43
 • تعداد کاربرها   : 412